Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 12-ben késik a...

Sony Vegas Pro 12-ben késik a hang renderelés után Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Amikor szerkesztem és újra nézegettem mit alkottam nincs semmi baja de renderelés után ez nem így van. Késik a hang és ezt csak úgy tudom kijátszani, h előrébb húzom a hangsávot. Ha ebben nem tudtok segíteni legalább azt mondjátok meg egy alapból összetett hang és képsávot, mármint egy videót amit mondjuk Frapssel vettem fel hogyan lehet szétválasztani, hogyha mást nem előrébb huzam a hangot. Előre is köszönöm.

2016. máj. 6. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ha te frapsel fölvetted a hangot és videó sávot egybe azt sehogy sem választod szét. általában azok akik youtubera feltesznek videókat olyan programot használnak ami külön veszi fel az audió és videó sávot és később rakják egybe. ha nem nagy meló és visszább húzod akkor csak nincs vele gond :P
2016. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöm, hogy próbáltál segíteni de már megoldottam a problémát és nincs igazad.
2016. máj. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!