Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltünt a Start menü a monitorr...

Eltünt a Start menü a monitorról. Hogy tudom visszavarázsolni?

Figyelt kérdés
Ma a monitor gondolt egyet (vagy a Windows) és a felbontást úgy beállította, hogy ne férjen bele a monitorba. Feljebb és lejjebb vettem a felbontást, de ugyanúgy maradt. Az egérkurzortvkivittem a monitort és észlelte a tálcát meg a Start menüt.

2016. máj. 6. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Mar nekem is csinalt hasonlot a laptopom. En kikapcsoltam, kivettem az aksit es egy kis ido elteltevel visszaraktam. Utana mire bekapcsoltam visszajott a Startom. Szerintem egy kicsit pihentesd a gepedet es vedd ki te is az aksit. Utana szerintem engedni fogja a felbontast is valtoztatni.
2016. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aksival megy a gépem, de másnap reggelre már jó lett. Csak nagyon megijedtem, mert azt hittem, hogy a volt AMD-s videokártya drivert nem töröltem le rendesen, összekaptak a GeForce-ossal és azért lett olyan, amilyen.
2016. máj. 22. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!