Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fut rosszabbul a Windows...

Varga.Géza kérdése:

Miért fut rosszabbul a Windows 7 Ultimate mint a Home Premium? (Windows 7 Ultimate 32Bit)

Figyelt kérdés

Van egy-két játék amihez kell windows 7 SP1, hogy fusson.Mivel rég raktam újra az op rendszert, gondoltam most akkor Ultimatet rakok fel, a szokásos Home Premium helyet. Direkt megnéztem, és elvileg ugyan az a rendszer követelmény mint a home premiumnál de még is nem fut olyan szépen az én alapon sem erős gépemen. Ez miért van?(valószínűleg csak vissza rakom a Home Premiumot de azért megkérdem)


AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+(2 CPUs) 2.1Ghz


2GB RAM


ATI Readon HD 4600 Series


Alaplap: Gigabyte M61SME-S2L



#Windows 7 Home Premium #Window7Ultimate
2016. máj. 7. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert sokkal több szolgáltatás fut egyidejüleg.Ilyet probáltam én is,de a Pro-t találtam a legjobbnak.
2016. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert az ultimate tele van olyan dolgokkal amire neked nincs szükséged.

Ezek közül melyik miatt kellet ultimate?

Bitlocker

Biztonsági mentés és visszaállítás hálózatra/hálózatról

Csatlakozás domainhez

EFS

Virtual Desktop Infrastructure (VDI) Enhancements

VHD - Boot from

UNIX based applications subsystem

Windows Journal

176 Gb több memória támogatás

2 fizika proceszor

2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem írtál konkrétumokat, hogy mit is jelent, Neked a "de még is nem fut olyan szépen az én alapon sem erős gépemen", de ha vissza rakod a Home Premiumot szerintem azzal ugyan az a gond lesz.


Szerintem itt az új rendszer telepítése okozza gondot (és az újrarakott Home Prémium is új rendszer lesz).


Tipp: A Windows Update mint olyan okozhat, magas processzor, memória és disk használatot ezáltal megfogja a rendszert, nézd meg ezt, hátha segít : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

üdv.

2016. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem a "szépet", hogy jobban akadozik mint a home premium. Játékokban alacsonyabb FPS, 720 60FPS videókat esélyem sincs megnézni, 480p a max. és alapvetően lassula gépem az ultimate miatt.
2016. máj. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!