Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy DOS szerű könyvelö...

Van egy DOS szerű könyvelö program (INSYPOP) a suliban, de amikor haza hozom nem enged a billentyuzetrol irni a programban?

Figyelt kérdés

csak egérel tudok benne mozogni ( egernek a jobb kattintasaval belepek a ballal viszont vissza )...ez az egesz amit tudtam benne csinalni a demo verzioban...a teljesben ha engedet irni , akkor is mindenfele mas karaktert es betujelet irkalt nem azt amit lenyomtam?


Win 7 64bites op van...de WINDOWS XP MODE -al feltudtam telepiteni ezt a programot...viszont a Turbo Pascal programozasi program megy rendesen mert az se menne 7 winen de igy megy win xp mode-ban.azzal semmi baj nincs.


2010. ápr. 8. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor most írd le úgy, hogy nincsen benne helyesírási hiba és nem fosol vele mindenkit szemközt.
2010. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!