Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Linux Deploy?

Miért nem működik a Linux Deploy?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám, hogy ugye fentvan a Linux Deploy, ezzel eddig semmi gond. De amint felrakok bármilyen linux disztribúciót, mindig hibát jelez amikor el akarja indítani a VNC vagy SSH szervert. Próbáltam a kali linuxot, a debiant az ubuntut de mindegyiknek ez a hibája. Pedig nekem ezek közül kellene valamelyik. Kerestem megoldást a neten mindenhol, még a DarkWeben is, de bármit próbáltam ugyan az a hiba. Próbálgattam a Linux Deploy nélküli megoldásokat, de nem jártam sikerrel. Próbáltama telefont Recovery Menube gyári beállításokra rakni, de az sem segített, csak mégtöbb hibát eredményezett, mert mostmár a Play Áruház is hibás.(RH-01 amit szintén sehogy nem tudtam megoldani)

A telefon: ZTE Blade G

Android 4.4.4 Valaki tudja hogy hogyan lehet ezt a problémát megoldani?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 8. 11:31
 1/1 Alain Delon ***** válasza:
Hallottál már a Plasma 5-ről? Ezt kimondottan mobileszközökre optimalizálva fejlesztik. Tegyél vele egy próbát.
2016. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!