Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Opera Mini böngésző nektek...

Az Opera Mini böngésző nektek is ilyen piszok lassú már egy fél éve?

Figyelt kérdés
Egyre lassabban töltenek be oldalak, ami régebben 7-8 mp volt, most kell minimum fél perc. Ami meg betölt, annak a nézeti képe ilyen kockásan darabosan vált. Meg ha írok valami szöveget, akkor előbb látom az üres beviteli mezőket, majd jóval később lesz csak visszajelzés, ez az e-maileknél rém idegesítő. Mi ennek az oka?

2016. máj. 8. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában az az oka, hogy az Opera Mini egy dedikált proxy szerveren keresztül üzemel, ami lecsökkenti az oldalak méretét, pl. a képek minőségét. Elvileg ezáltal fel kellene gyorsulnia a betöltésnek, de lehet, hogy a szerver túlterhelt.

Egyébkén, ha jól tudom, ezt a funkciót ki is tudod kapcsolni, tehát hogy ne használja a proxy-t.

2016. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Opera Mini Androidos változatában nem találtam olyan beállítást, amelyben kikapcsolható lenne a proxy használata.
2016. máj. 8. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nalam szepen megy, bar wp-n hasznalom, es tobbnyire csak gyakorizni es face.
2016. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam a gyk-t is ilyen gyengélkedve hozza, a mobilnézet meg még lassabb, mint a normál. Sőt, még a privi üziket sem tudom normálisan megnézni (bár ez mindkét nézetben igaz). Tehát így rányomok a névre és visszajön tökugyanaz az oldal, majd egy perc múlva nyílik le az üzi. Van olyan is, hogy elfelejti, ha bárhova be vagyok jelentkezve, ha megfrissítem, akkor már kidob az oldal. Szinte valami szenvedés megnézni az e-mailjeimet már egy jó ideje.
2016. máj. 8. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj egy másik böngészőt, csak hogy a hálózattal van-e gond, vagy az Opera Minivel.
2016. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálózattal nincs gond, mindennek a sebessége ugyanolyan, mint volt. Az alap böngésző az jó, csak túl sok adatforgalmat csinál.
2016. máj. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!