Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 22 GB töredezett fájl van a...

22 GB töredezett fájl van a C-n, ami egy 500 GB-s HDD 100-as partíciója.22 gigából kb 21 a rendszer biztonsági mentése. Windows alap töredezettségmentesítő fel sem ismeri, a többi meg nem tud vele mit kezdeni, mert védve van. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Gondolom ha bevinném egy számtech boltba, ott megcsinálják, de nem akarok erre költeni, ha itthon is meg lehetne oldani. Milyen program kéne hozzá?
2016. máj. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hominida ***** válasza:

A tördezettségmentesítők egy része csak akkor veszi töredezettnek a fájlt, ha a klaszterek sorrendje nem növekvő, függetlenül attól, ha van közöttük hézag. Sajnos ma már egyszerűen nem találok jó programot rá.


21 giga biztonsági mentésre - a visszaállítási pontokról van szó, gondolom - elég sok. Ha beállítod egy stabil állapotra a gépedet, vedd le a mentésre engedélyezett területet minimumra, indíts újra, csinálj egy töredezettségmentesítést, ha tudsz. A limitet emeld vissza neked megfelelőre, indítsd újra, és talán nem lesz nagyon töredezett. Szerintem csak ennyi várható.

2016. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:
Az O&O Defrag régen a legjobb ilyen program volt - még régebben a Norton Disk Doctor -, de aztán egyre butább lett.
2016. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én gépemen 2 db 2 TB-os és 2 db 500 GB-os HDD-t kezel és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A háttérben észrevétlenül teszi a dolgát, az SSD-hez nem nyúl.

[link]

2016. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!