Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MOVIE MAKER program letölthető?

Mamóca kérdése:

MOVIE MAKER program letölthető?

Figyelt kérdés
Tudna valaki nekem egy linket bemásolni, hogy honnan tudnám ingyenesen és magyarul letölteni a MOVIE MAKER videó készítő programot?
2016. máj. 9. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy ide ki tudsz írni egy kérdést, de a googLe-t meg nem ismered.

[link]

2016. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Pannóniás!

Képzeld ismerem a google-t, meg is találtam azt a linket amit te átküldtél, de az letölti az egész Windows Essentials 2012 programcsomagot. Pedig csak a Movie Maker-t választottam ki.Jaaa és nem magyarul. Ezért szerettem volna egy másik megoldást.

Segítséget kértem és nem kritikát!

2016. máj. 9. 10:52
 3/6 tabaki ***** válasza:

@#1:

Rémesen bekeményítettél az utóbbi időben. Nekem speciel tetszik, hogy sokaknak már a Guglit is megelőző első gondolata, hogy a Gyíkon kérdezzenek.

2016. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Már 7 évesen megtanul az ember olvasni. vagy nem ?

Ott van a telepítés legelején hogy mit kívánsz telepíteni. Ja persze. Könnyebb nyomkodni a "Tovább"-ot mint elolvasni egy mondatot.


tabaki: Bekeményítettem, mert nem fér a fejembe, hogy ide, erre az oldalra regisztrálni tud valaki. Még a kérdés kiírása sem okoz gondot. A google használata meg ismeretlen. :)

Hát itt tartunk.


Tessék egy videó : https://www.youtube.com/watch?v=Svar976H-DA

2016. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

Én ugyan se Movie Makert, se Windowst nem használok, de például a csillagpor.hu telepítési megjegyzéseiből ugyanezt olvastam ki:

„... a letöltött fájl a Live alkalmazások webes telepítője, tehát ki kell választanunk, hogy mit szeretnénk és mit nem feltenni közülük.”

Úgyhogy kénytelen vagyok a kollégának igazat adni, pedig már régóta a bögyömben van az az ember...

;)

2016. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
;)
2016. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!