Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy eredeti-e a windowsom?

Figyelt kérdés

Már 2 éve windows 7-et használok, a gépet windows xp-vel vettem, matricás, rajta az aktiválós kulcs is.

Egy szervízbe vittem el, ahol azthiszem 25ezerért rakták fel rá a 7-est.

Na most az a kérdésem, hogy át-e vertek?

A windows 10 frissítési gomb a jobb sarokba nem jön ki, de lehet ez annak az oka, hogy nincs bekapcsolva az automatikus frissítés.

Valamint, ha az valamit számít a rendszer adatainál, amit a számítógépre kattintva jobb klikkel elérek, ott lent írja hogy aktiválva van, és ott a kulcs is, valamint van egy kis kék kép, amire rá van írva hogy Keresse az eredeti microsoft szoftvereket. Jah és fent azt írja hogy: Copyright microsoft corporation. Minden jog fenttartva. Most nem tudom eldönteni hogy eredeti-e, vagy nem eredeti. A windows eredetiség vizsgáló netes verziója valamiért nem működik, nem tudja megállapítani.


2016. máj. 10. 23:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és ha bekapcsolom a frissítéseket, akkor az eddigi nem le töltött frissítéseket le tölti, szó nélkül.
2016. máj. 10. 23:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Parancssorba írd be ezt: slmgr /xpr


Ha azt írja ki a felugró kis ablakban, hogy a Windows tartósan aktiválva van, akkor minden rendben.

2016. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt írja egy kis felugró ablakban. Köszi, ment a pacsi :)
2016. máj. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!