Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a microsoft word-omna...

Mi lehet a microsoft word-omnak a gondja? Sürgös választ kérek.

Figyelt kérdés
volt egy tesztverzio microsoft office-om, es lehetseges hogy azert mert le jart, nem tudom, de valahogy le van zarva a microsoft word program, a dokumentumokat meg tudom nyitni, de irni bele valamit vagy valtoztatni rajta nem lehet azt irja ki lent hogy le van zarva. probaltam masik microsoft office programot letölteni,azt hiszem müködött is, de ott is ugyan ez a gond. szerintetek mi a gond? mit tegyek?
2010. ápr. 8. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

használj openoffice.org programot:))

igyenes és ugyanazt tudja mint a Microfosoffice csomag...

2010. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jenci ***** válasza:

Ha teszt verzió volt,akkor szinte biztos,hogy ez a bibi.

Próbáld ki ezt,teljesen ingyenes: [link]

2010. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A két elsőneg igaza van és méga nnyit hogy közben ha letöltesz más office terméket az alapértelmezés ott is a lejárt licensz lesz, szóval amíg nincs lepucolva a gép vagy nem veszed meg addíg így is lesz.
2010. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi..megprobalom azzal..hogy erted hogy lepucolni a gepet? kitörölni a regi programot? mc office? vagy ujra feltenni a windows-ot? 3hetes a szgepem
2010. ápr. 8. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:

60 napos próbaverzió volt ez az MS Office 2007, meg kell venned, de nagyon drága az iskolai-otthoni változat is (26-30 ezer körül). Nem éri meg, van jobb. Ingyenes, letölthető, minden régi és új fájlt kezel, pdf-be is tud menteni. OpenOffice.org 3.2 [link]

Oktatási anyag és fórum: [link]

2010. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Töröld mindenhonnan az MS Office maradványait és használd az ingyenes OpenOffice.org 3.2-t. Szövegszerkesztő: Writer, Táblázatkezelő: Calc, Bemutatókészítés: Impress stb. Nagyon jó, csak kicsit lassú a letöltése, terjedelmes. De megéri.

A meglevő fájlokat először jobb egérgombbal Társitani kell, de megjegyzi a Windows, attól kezdve automatikus. Mozilla Firefox-ban és Thunderbird levelezőben is ezt kell beállítani.

2010. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a véleményeket és a fórumát: [link]
2010. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kitöröltem minden microsoft office-t es hiaba töltöm le azt amit ide kiirtatok, a letöltesben hibat mutat ki. egy ideig futtatja es aztan ki irja h hiba
2010. ápr. 9. 07:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Registryből is töröld az MS Office-t, aztán futtasd le a virus- és kémprogram irtókat is, lehet, hogy megfertőződött.

Próbáld Csökkentett módban (amíg fekete a monitor, F8, aztán azt inditsd, ne a normált). Ez a javító mód, így töröld mindenhonnan.

Én így jártam, a régi Word 97-tel, Sasfris trójai jutott be biztonsági résen át. A trójait kinyírta az ESET, de nagyon nehezen tudtam letörölni az Office-t.

2010. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Küldök másik linket, bár nekem a Szoftverbázisról letöltött OpneOffice tökéletesen megy a gépemen.

[link]

2010. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!