Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért halkulok el Skype-on?

Miért halkulok el Skype-on?

Figyelt kérdés

Már több hónapja problémám van a Skype-olással.

Ha felhúzom a mikrofonom hangerejét max-ra, akkor kb a 3-4. kimondott szavam után lehalkulok fél hangerőre.


Nem tudom manuálisan állítani a hangerőt. A csúszka mindig a felére ugrik vissza, ha teljesen felhúzom. Ha csak a feléig húzom, akkor is előfordul néha, hogy felugrik max hangerőre. Ez már nem csak a skype partnereimet idegesíti, hanem engem is!

(Ez fent áll TS3-nál is.)


Mi lehet a probléma? Segítsetek kérlek!



2016. máj. 11. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt... leírom, hogy oldottam meg!

1. lépés: Vezérlőpult -> Hardver és Hang -> Hang -> Felvétel -> 1 rövid katt a mikrofonra -> Tulajdonságok (alul) -> Speciális -> Kiszeded az összes pipát -> Alkalmaz vagy OK

2. lépés: Gép újraindítása

Ha még mindig nem működik: Tálcán jobbklikk a Skypera -> Skype bezárása (NEM SIMA BEZÁRÁS!) -> Elindítod a Skypeot

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erősen gyanús, hogy a mikrofonommal van a baj, mert ezek után még mindig fent áll a probléma. :(


Mindenesetre köszönöm szépen a választ! :)

2016. máj. 15. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Ne add fel! Most nekem is csinálja, mindjárt megcsinálom ezt a módszert.

Írj a Microsoftnak, mert biztos ők a hibásak... a Windows és a Skype is az ő kezükben van.

A mikrofon nem lehet "hibás". Nekem a tulajdonságokon belül a jelszintnél ha beszélek megy lefelé (ilyenkor rossz). Általában Skype újraindítása, és működik.

Drukkolok! :)

2016. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csakhogy azóta újratelepítettem a gépet, és semmi javulás. :(
2016. máj. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!