Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismer minecrafthoz...

Valaki ismer minecrafthoz ilyen plugit vagy parancsot?

Figyelt kérdés
Tehát valaki minecrafthoz ismer olyan PLUGINT vagy PARANCSOT ami lehetővé teszi a mobok számára hogy tudjanak falat mászni (mint a pók) és kitudják törni a blokkokat?

2016. máj. 11. 18:32
 1/1 anonim válasza:
Ilyen plugint szerintem nem találsz, makszimum módot, persze lehetséges... de parancsot biztos nem, de még lehetséges lehet egy nagyobb rendszerrel de nekem épp egy olyan ötletem van egy hasónlóval hogy felrepülnek de nem tudnak lemenni... csinálsz egy commandblockot amit redstone rendszer folyamatosan aktivál. Abba beleírod ezt effect @e[type=Zombie] minecraft:(Ide az effect angol nevét) - Ha ezt megcsinálod akkor összejöhet hogy mongyuk mindig felrepüljenek a zombik vagy mindig felmennyen az életük stb... de még lehetséges lehet egy olyan is hogy keres egy zombi ami ezen és ezen az x y z n áll és ha megtalálja csak akkor adja oda az effectet a közelben lévő zombinak (r=blokktávolság) és ez mongyuk egy fal elött van és akkor ott felrepül és már hasonló mint ami neked kell (Bocs ha nem érted a választ)
2016. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!