Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan és hogyan kéne ingyenes...

Honnan és hogyan kéne ingyenesen letölteni a Final Fantasy 6 apk-t? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig 2 oldalon próbálkoztam. Az elsőn (androidmadness) csak a 7 MB-os installerjét szedte le de mikor megnyitottam akkor töltés helyett azt írta ki hogy: Downloading: 0 MB/0 MB, tehát konkrétan semmit se töltött.

A második oldalon (mob.org) már game cache-t is le lehetett szedni, azt kibontottam és áthelyeztem a Storage/Emulated/0/Android/Obb mappába úgy ahogy a tutorial írta, de semmi változás, ugyanúgy a 0 MB-ját próbálja letölteni.

Mit kéne pontosan csinálnom, hogy rendesen működjön a program és számít-e az hogy honnan töltöm le? Ha igen akkor az oldal linkjét küldjétek el.



2016. máj. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azzal még próbálkoztam hogy a kibontott cache fájlt átneveztem FinalFantasy6-nak és kivettem az Android mappából hátha, de nem. Be akartam volna rakni az Android/Data mappába is, de ott nem tudom hogy kéne átnevezni, hogy érzékelje, az apk. Úgy tudom hogy: com.XY.FinalFantasy6-nak kell elnevezni, csak nem tudom hogy az XY helyére mi kell. Netán a fejlesztők neve?

(Őszintén szólva nem igazán vagyok jártas ebben a témában)

2016. máj. 11. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Amit küldtél az már nincs fent az szerveren

"File does not exist in this server"

2016. máj. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!