Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WD Elements 1TB HDD-hez...

WD Elements 1TB HDD-hez milyen illesztőprogram van?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy fent említett HDD-t ami működik rendesen (TV-vel próbáltam) de a gépem nem ismeri fel mert windows xp van rajta.. van valamilyen program amivel a gép felismeri?

2016. máj. 12. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem adtak hozzá drivert, feldobtam win 10-es gépre, működött rendesen. Aztán mtabletemugan azon win10-es rendszerére nem raktam fel, de felismerte. Szerintem annyira nem fontos, de gyártó honlapján biztos fent van :) Egy próbát megér.
2016. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aztán tabletem ugyan azon* sry, touchpadet megnyomtam aztán elugrott a szöveg :D
2016. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy xp-vel nem jó és neten nem találtam hozzá semmit
2016. máj. 12. 12:40
 4/10 A kérdező kommentje:
A tabletem ami meg felismerné elromlott
2016. máj. 12. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor én többet nem tudok mondani :/ Xp-t meg lehet érdemesebb lenne már lecserélni, semmi frissítés nem jön már ki hozzá. Win 7 től már felismerné a géped.
2016. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dongaben ***** válasza:
USB-s merevlemezt látnia kell az XP-nek is... Valaószínűleg nincs partícionálva. A lemezkezelőben ez megtehető.
2016. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy látni tudja, az meg egy másik hogy alapból későbbi windowsokkal nincs ilyen probléma, mert magától konfigurál mindent. Én mérnökinfós létemre se szeretek ilyenekkel szórakozni, beállítani mindent mert nem csinálja meg magától :D Átlag felhasználó meg még annyira se
2016. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dongaben ***** válasza:
Ha fel sem ismeri, akkor a legvalószínűbb, hogy nem kap elég áramot a gépen lévő USB-n keresztül. (Ezen mondjuk az Op. rendszer csere sem segít...:D) Külső táppal rendelkező USB hub lehet a megoldás.
2016. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felsimeri csak nem úgy mintha pendriveot csatlakoztatnék mert nem tudom megnyitni hogy fájlokat másoljak rá
2016. máj. 12. 21:41
 10/10 Dongaben ***** válasza:
A "Lemezkezelő"-ben mit mutat? Ha nem foglalt..."Partícionálatlan", akkor csak formázni kell, hogy kapjon egy betűjelet! (Akár gyorsformázással is...)
2016. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!