Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek erdemes lenne egy...

Szerintetek erdemes lenne egy windows ujratelepitest megcsinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Udv mindenkinek! jelenleg mar kb fel eve windows 7 home premium (x86) fut a gepemen es neha csinal olyanokat hogy bekapcsolas utan ranezek a feladat kezelore es alapjaraton a cpu 40%-on van a ram pedig 70% korul ami szerintem rengeteg ja es nem telepitettem mar egy ideje semmi uj programot szoval ez szerintem kizarva hogy valami uj program tenne ezt (regebben amugy bekapcsolas utan alapjaraton kb ez volt: cpu:2% ram:20%) tehat ezert is sokaltam a 40 es a 70%-ot szoval az lenne a kerdesem hogy jelen esetben erdemes lenne e ujratelepitenem de valoszinuleg mar nem win7tel mert arra mar nagyon kivagyok akadva mert mindig van vele valami de a windows 8.1rol es a 10rol jokat hallottam esetleg valtsak ezek kozul valamelyikre? csak sajnos nemtudom hogy a 2kozul melyik is a jobb :( (ha valaki ez ugyben is tud segiteni azt megkoszonnem!) ja es meg annyit hogy a gepem birna a 8.1et es a 10et is meg mindenhez van illesztoprogram is! koszonom a segitseget elore is!:)

2016. máj. 13. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenhez van 10-es illesztőprogram, akkor szerintem 1) frissíts 10-re, 2) utána pedig telepítsd újra tisztán.
2016. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na hat erre nem is gondoltam ez egy jo otlet mivel akkor aktivalt lesz mindig is ha ujrateszem (megy a zold kez!)
2016. máj. 13. 09:52
 3/12 A kérdező kommentje:
varom a tovabbi kommenteket es akar velemenyeket is
2016. máj. 13. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Frissítsd 10-re, ott alaphelyzetbe tudod tenni (ami megfelel egy tiszta újratelepítéssel).
2016. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolso rendben van(ez is hasznos megy a zol kez) es azt hogy lehet megcsinalni? illetve a jatekokat fogja ugyanugy vinni mint a windows 7? (amikkel jatszok: Cs go,Gta 4 Ets 2)
2016. máj. 13. 10:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még lehet jobban is.

De én mindenképp tiszta telepítést ajánlok, frissítésekről hallottam problémákat, és sose preferáltam

Én már nagyon rég váltottam win8-ra és 8.1-re. Sokkal gyorsabb volt, mint a 7. Start menü hiányát megszoktam, a csempéket nem is látom, max ha windows gombot nyomok.

Win10 megtartotta a win8.1 szokásait: gyors és javítva is lett. Van start menü (már nekem ez szokatlan :D ), csempék ugyan megmaradtak, de egy jó kivitelezésben.

Tehát szerintem sokkal jobb, mint a 7.

Kompatibilitási problémám nem igazán volt, ha volt is akkor sokszor megoldja, ha kompatibilis módban indítottam el (de ez nálam nagyon ritka volt; minden meg van rá, ami kell) Szerintem emiatt nem kell aggódnod. A vistára és xp-re írt programok, játékok is futnak.

2016. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolso neked is koszonom mar elinditottam a frissitest majd meglatom milyen lesz ha rossz akkor mar ujra lehet majd tenni tisztan is mivel mar aktivalt lesz (megy a zold kez a hasznos valasz miatt)
2016. máj. 13. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondtam, win10-ben van alaphelyzetbe állítás (mint a telefonoknál), ami tiszta telepítésnek felel meg.
2016. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rendben van es ezt hol talalom meg? amugy frissitesnel ramentem hogy semmilyen adatom se maradjon meg lenyegebe hasonlit ezis a tiszta telepitore kb nem?
2016. máj. 13. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk.
2016. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!