Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor FL Studio 12-ben zenét...

Amikor FL Studio 12-ben zenét csinálok, akkor ahogy egyre több a hangszer, annál jobban "bugyborékol" a hangszóróm. Aztán a dropnál őrülten sípolni kezd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy a skypon haveromnak meg tudjam muatni a zenémet, letöltöttem a realteket, a stereo mixer miatt és azóta van ez a problémám. Hogy lehet orvosolni?

2016. máj. 13. 23:09
 1/2 Zénevű ***** válasza:

Használj olyan hangkártyát, ami támogatja az ASIO-t, vagy használd az ASIO4All-drivert.

Esetleg memóriád kevés, vagy a géped gyenge. Általában ezek miatt "bugyborékol", akad, szaggat, dadog a hang. Főleg, ha sok hangszert használsz egyszerre jó sok effekttel, amik persze zabálják a ramot, meg a procit.

Szóval bika gép+jóféle zenész-hangkártya.

A zenédet meg úgy is meg tudod mutatni a haveroknak, ha kiexportálod(file menü--> export --> mp3 file) mp3-ba! ;-)

2016. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem! Szerintem a szodterveres problémám van, mert a gép: 8gb ram, i7 és társai... Valahogy be kellen állítani.
2016. máj. 14. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!