Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP home edition...

Windows XP home edition telepítésekor mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy régi laptopom, arra szerettem volna feltenni a fenti rendszert, de egy idő után kiírja, hogy a lemez károsodott, használjak egy másik telepítő lemezt. Pedig teljesen új dvd-re írtam ki. Az lehet baj, hogy dvd-n van, nem pedig cd-n?
2016. máj. 14. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
*
2016. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
90%
Menni kéne azzal is. A mai írók nem produkálnak valami jó minőséget, főleg ha még gyorsan is van megírva. Ha ezt társítjuk egy jó régi olvasóval, ami erre érzékeny, és még ha az üres DVD is valami silányabb termék, akkor már meg is van a baj.
2016. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy a lemet, vagy a használt image-fájl, vagy a laptop meghajtója hibás.

Az, hogy DVD-n van, nem okozhatja a hibát.

2016. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvan a probléma. Nem jól írtam ki. Win 8 alatt csak a tartalmát raktam rá a dvd-re. Így elrontottam két dvd-t is, de a harmadikat már úgy írtam ki, hogy az iso kép írása, vagy mi. XD Bocsánat, nem annyira értek hozzá.
2016. máj. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!