Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitörölhetettlen vírus (ok) a...

Kitörölhetettlen vírus (ok) a tabletomon! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az Eset nem tudta lekaparni mert nincs hozzá jogosultsága, rootoltam a készüléket root explorer-el én sem tudtam jogosultságokat változtatni, szóval így sem tudtam törölni. Próbáltam már Hard Reset-et is az sem vált be. Sehogy sem sikerült lekaparni a vírust... pontosabban vírusokat. (Tipusai: APK formában : WifiSearch (TrojanDownloader.Agent.EX (Variáns))

com.android.sync (TrojanDownloader.Agent.EX (Variáns))

com.ab.statistic (Agent.PH (Variáns))

com.ab.statistic (Xinyinhe.AE (Variáns))

com.ab.statistic (Agent.OZ (Variáns))

Fájl formában :

ipau (Qysly.U (Variáns))

statistic (Qysly.U Variáns))

-------------------------

Mielött engem oltogatna mindenki ELŐRE szólok, hogy nem az enyém a tablet s nem én raktam rá a vírusokat.

Valaki tudja hogyan lehetne lekaparni a vírusokat ? Szerintem csak egy megoldás van. Valahogyan a jogosultságokat megváltoztatni és törölni kézileg... Nekem nem sikerült :(


2016. máj. 15. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az segíthet, ha újraégeted rajta a ROM-ot. Ez amolyan harder reset-nek is mondható, mivel mindent felülír. :D
2016. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyári ROM van rajta és egyedit nem lehet találni az interneten. (Tablet típusa: ODYS Ace) A legfrissebb rendszer van rajta úgyhogy a frssítési lehetőség is kilőve
2016. máj. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!