Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Yumi programmal ki lehet írni...

Yumi programmal ki lehet írni a listájában nem szereplő programokat mint a DLC Boot 2016?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam a listában nem szereplőként kiírni de sajnos nem indult el.
2016. máj. 16. 10:01
 1/8 Gábor_79 ***** válasza:
Legalul; Try any unlisted ISO vagy ilyesmi. Vagy azt próbáltad? Abból valami két verzió is van. Run from RAM.
2016. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:
Grub from RAM az és 3 opció van.
2016. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:

Ezt a programot ismered? Moba Live CD [link]

Ezzel tudod ellenőrizni a boot képes pen működését a gép újraindítása nélkül. Virtuális környezetben futtatja az eszközt.

2016. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első két opciót próbáltam, megpróbálom azt is amit javasoltál.
2016. máj. 16. 10:25
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:

Persze nem annyira egyszerű a Moba Live CD használata, de nem is nehéz, csak ismerni kell a sorrendet bár én is magamtól jöttem rá asszem.

Run the live USB > kiválasztod a boot képes USB eszközt. Megkérdezi: Do you want to create a hard disk image for your virtual machine? > válasz "No" .

- "Hiba történt a fájl másolása közben. A művelet ismétléséhez nyomjon az ismét gombra" > Klikk " Mégse"

- Folytatja a telepítést a fájlok kihagyásával? "Igen"

itt ismétel - "Hiba történt a fájl másolása közben. A művelet ismétléséhez nyomjon az ismét gombra" > Klikk " Mégse" majd újra - Folytatja a telepítést a fájlok kihagyásával? "Igen"

"A telepítés nem sikerült" klikk OK és indul az USB eszköz.

2016. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gábor_79 ***** válasza:
Abban az alkalmazásban amit telepíteni akarsz, nagyon nem bíznék. Megnézten és kicsit ködös az egész. Angol nyelvű elérhetőség alig van róla, meg ilyenek. Szerintem ez egy víruscsomag, amit egy kívánatos köntösbe bújtattak.
2016. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gábor_79 ***** válasza:
ISO formátumba töltötted le vagy abba hoztad? Amit én letöltöttem az *.rar és a tartalma mappák és fájlok és nem ISO.
2016. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ISO formátumban töltöttem le. Egy fájlt már találtam rajta ami fertőzött, AntiDeepFreeze5.7z.

DVD lemezről elindult de most már lemondok róla mert bizonytalan a rajta lévő programok működése is. Köszönöm az eddigi segítségedet, megy a kattintás a zöld kézre.

2016. máj. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!