Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopon, hogyan telepítsem...

Laptopon, hogyan telepítsem Drivert?

Figyelt kérdés

Lenovo lapirol van szó, intel 4600 as drivert akarnám telepíteni, az intel oldaláról.. Mert ami a lenovo oldalon van, és amit a win10 leszed, sz*r , mert villog tölle a kép..

csakhogy ha az intel oldaláról szedem le ezt írja.


[link]


Ezt a hiba üzenetet hogy lehet elkerülni?



2016. máj. 18. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd fel a gépedre a Driver Booster nevű programot, az megkeresi az összes drivert a laptopra, és felrakja. Itt van hozzá az aktiváló kód: 0004E-E40B3-F37FE-10BB3
2016. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az igazság hogy fent van, de vga-ra nem talál újat, pedig az intel oldalán tt egy csomó "új".
2016. máj. 18. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a hivatalos Intel saját driver kereső és frissítő alkalmazása. [link]


Magától ellenőrzi a géped és minden inteles eszközt lefrissít.

2016. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

még itt az egész mindenséget meg csináltam, de akkor sem engedi..

[link]

2016. máj. 18. 10:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Na talán sikerült, muszáj voltam törölni teljesen az előző drivert, és csak úgy tudtam feltenni, majdnem a legújabbat..


Amúgy az inteles driver leszedőt én is próbáltam, automatikusan leszedi, telepít, erre ki írja hogy a rendszerem nem felel meg a minimális követelményeknek.

2016. máj. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!