Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó program videóvágásho...

Valami jó program videóvágáshoz? Esetleg videó vagy magyarázat a használatához?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy megkértek rá, hogy vágjak meg egy videót, de igazából még sosem csináltam ilyet! Valakinek van tapasztalata ebben? Nehéz megtanulni? Egy hónap alatt sikerülhet megtanulnom? Előre is köszönöm...
2016. máj. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a vegas pro-t 3 hét alatt meg lehet tanulni használni ha tudsz angolul és sok tutorialt nézel meg persze gyakorolsz
2016. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak vágni kell, akkor Adobe Premier Pro kb. 10 perc alatt rájössz. Van belőle 30 napos próba verzió.
2016. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire komoly kunsztokat akarsz csinálni. Én a Vegas 7-et használom, ősrégi, de mindent tud, és az a minden nagyon sok, a felfedezése elég sokáig tartott. De maga a vágás, illesztés, az áttűnések ideje, a hangsáv szinkronizálása, több hangsáv keverése egy-két nap alatt elég jól megtanulható. Ha az áttűnésnél már effekteket akarsz, feliratot, összetett képmezőt, azt tovább tart kiismerni.


Ha aztán esetleg DVD kell belőle, menüképekkel, arra talán másik program kell, én, szintén rőgről, a DVD Movie Factoryt ismerem ehhez. Annak MPEG2-ben tömörített videófájl kell, és a menüket, fejezeteket a program megcsinálja.

2016. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszerű vágásra Movie Maker, egy hörcsög is megérti. Ha valami konkrétabbat és normálisat akarsz, Vegas vagy Premiere Pro
2016. máj. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!