Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepíteném újra a Win7-et,...

Tt maca kérdése:

Telepíteném újra a Win7-et, de sok programot nem tudok törölni (vagy mi az és honnan jöttek? ), mert azt írja: a RENDSZERGAZDA ENGEDÉLYE kell hozzá! Én vok a rendszergazda, de honnan tölthettem le véletlenül (! ) és a rendszergazdai engedélyezést?

Figyelt kérdés
És a WIN. OLD SEM KELL! Azzal sem akarom foglalni a helyet. Köszönöm a segítséget. Ja: egyszer már kezdtem, de az ELEJÉN a LÉPÉSEKET, MOZDULATOKAT KELLENE LEÍRNOTOK! Pl. : Bekapcs. A gépet, majd DELlel a BIOSBA mész.. Bal kezeddel beteszed a lemezt és VÁROK? Vagy Entert ütök? Itt már elrontottam. Köszönöm: maca

2016. máj. 18. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb telepíteni kéne megtanulnod.
2016. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:

Kedves Tt maca, amit te szeretnél, olyan nem létezik. És ismeretlenül is hadd ajánljak valamit, őszinte szívvel: eszedbe se jusson neked újratelepíteni a rendszert. Maga a telepítés talán még végigmenne teljesen érthetetlen kérdések nélkül, de a gép ezzel még egyáltalán nem lesz használható, csak működőképes, nagyjából. (Bár nem tudom, mit válaszolsz majd, amikor a rendszerpartíció formázásánál kell fájlrendszert választani.) A rendszerindításkor nem kell a BIOS Setupjába belépni, mert azzal leállítod a rendszerindítást, viszont ott pár véletlenszerű leütéssel működésképtelenné teheted a gépet.


A rendszerkarbantartó informatikus nem kiválasztott, nem csodákra képes, de rengeteg ismeret van a birtokában, amik nélkül a számítógép csak egy elszabadult szekér. Nem lehet ezt így, egy lendületből megtanulni. Kezdd azzal, mondjuk, hogy beállítod, milyen magas legyen az ablakok címsora. Ezt a Windows lehetővé teszi, a Vezérlőpultból kell indulni az ilyenekhez. Ha ez sikerült, akkor az Asztalon az egyik parancsikon nevébe írj egy "»" jelet. Aztán telepítsd a Miroslav nevű fontot, és írj vele pár szót a kedvenc szövegszerkesztődben. Ha az ilyen mini ujjgyakorlatok majd rutinszerűen mennek, akkor már lesz értelme egy rendszertelepítésről ábrándozod. Addig viszont önveszélyes az ábrándod.

2016. máj. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb kezeddel kinyitod a telefonkönyvet, bal kezeddel tárcsázol egy szervizt
2016. máj. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!