Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hallottam, hogy olyan frissíté...

Hallottam, hogy olyan frissítést adtak ki a Windows 7-hez, ami hazavágja a rendszert. Érdemes ezek után frissíteni?

Figyelt kérdés

Manuálisan frissítem a gépemet és olvastam pár cikket, miszerint olyan frissítést adtak ki, ami kinyírja a Windows 7-et.

Szerintetek korrigálni fogják a hibát és érdemes próbálkoznom frissítéssel a későbbiekben, vagy inkább hagyjak fel a frissítéssel, mert már nyíltan tönkre akarják tenni a Windows 7-et, hogy a 10-est kelljen használni helyette.



2016. máj. 19. 15:37
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
4 éve telepítettem a magam kis rendszerét W8 , soha nem volt frissítve....
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Városi legenda. :)
2016. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Microsoft szeretne több millió dolláros pereket a nyakába, amiért tönkretette az ügyfelek gépét. Ti ennyi ésszel hogy maradtok életben?
2016. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Win 8 nekem nem vált be. Szóval szerintetek is kamu? Mindegy, akkor próbálkozok a frissítéssel, max rányomom a 10-est, az adatok úgyis le vannak mentve.
2016. máj. 20. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kamu.
2016. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol adnak ki néha olyan frissítést (igen, még az istenített apple is), ami hibát okozhat. Ezeket az első jelzés után letiltják, hogy a többi felhasználónak ne okozzon problémát. Ha te manuálisan frissítesz, akkor kb pont abban a percben kellene feltenned egy hibás frissítést, mint amikor kiadják. De mivel win 7-hez már nem jön több frissítés, így ez kvázi lényegtelen. Bár még kaphatsz biztonsági frissítést a rajta futó egyéb alkalmazásokhoz, így érdemes visszakapcsolni az automata frissítést.
2016. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!