Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Camstasia Studio 8 programmal...

Camstasia Studio 8 programmal hogyan lehet egy videóba, egy másik videó részletét belerakni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tabaki ***** válasza:
Azért az kérdéses, számodra mit jelent "egy másik videó részletét belerakni", de reméljük, hogy a fentit.
2016. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erre gondoltam. Ha nem arra hogy egy videó részletem, azt hogyan tudnám egy másik videó közepébe beilleszteni?
2016. máj. 22. 14:10
 4/13 tabaki ***** válasza:

→ → Hogyha azt gondolod, hogy ezzel most mindent megmagyaráztál, fel kell, hogy rázzalak: Még mindig csak annyival tudunk többet, hogy ezt a valamit, ezt az izét, amit akarsz, pont középen szeretnéd látni. Mivel azonban az első válasz ellen annyira kapálódzol, megpróbálok kizárásos alapon olyasmire tippelni, hogy mondjuk az egyik videón szereplő figurát vagy tárgyat szeretnéd a másikba belemontírozni. Erre két módszer van: Vagy embertelenül unalmas és nem túl pontos munkával minden egyes kockán kivágod ezt a holmit az egyik videó képéből, és beilleszted a másikéba, vagy eleve a trükkmunkára alkalmas (általában élénk kék vagy zöld) háttér előtt veszed föl a berakni kívánt részeket.

→ → Ha esetleg ráhibáztam, és efféléről volna szó, az én tudományom itt véget ér. Camtasia-ügyben megintcsak Pannóniás a spiller, hátha erről is ki tud okosítani. Hogyha nem, akkor "zöld háttér", "green screen". "bluebox", "chroma key" keresőszavakkal guglizhatod elő a témát.

2016. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=9DO0EOR75YA

Csak én a videómba csupán egyetlen kivágott részletet szeretnék betenni.

2016. máj. 22. 14:47
 6/13 tabaki ***** válasza:
Már úgy érted, nézzem végig Dancsó videóját, és keressek benne részleteket, amelyekről azt gondolom, hogy erről lehet szó? Ez egyelőre nem fog menni, már így is erősen megkésve tálalom az ebédet. Legközelebb este kerülök gépközelbe, addig nem ártana meghatároznod a másodpercet, hogy na, ez az, amire gondoltál.
2016. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elbaszta, de azért jó - - - - https://www.youtube.com/watch?v=8-LW6yz-L3U
2016. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt ez a videó, hogy a videót így szeretném elkészíteni. Tehát adott nálam X videó, aminek a közepe tájára szeretném beilleszteni XY videót.
2016. máj. 22. 17:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy vágni videót, már tudok a programmal, csak ezt nem tudom, amit az imént leírtam.
2016. máj. 22. 17:16
 10/13 tabaki ***** válasza:
Ööö, ehm, köhh... Szóval, ma szokatlanul keveset ittam, és ezért nyilván elmaradt a szükséges előérzékenyítés, mert -- stílszerűen szólván -- még mindig nem vágom, miről van szó. Már Pannóniás KFT-linkje is zavarba hozott, de a Dancsó-szösszenet végképp megsejthetetlenné tette a számomra, hogy kinek van mumpsza. Ha ezt a továbbra is kínosan értelmezetlenül hagyott illusztrációt sutba hajítva megpróbálok mégis inkább újra a szöveges „leírásodhoz” kapni, most éppen úgy tűnik, mintha csak annyi lenne a feladat, hogy az egyik videónak levágd a végét, hozzáilleszd a másikat, azután megint az elsőt, de úgy, hogy ezúttal az elejét vágod le. A tetszetős elképzelésemnek egyetlen bibije van, hogy semmiféle megoldandó problémát nem látok benne, tehát bizonyos, hogy még mindig nem sikerült a szándékaid közelébe jutnom. Ez kábé az iszapban futással egyenértékű élmény -- mi tagadás, fáradok, elkelne még némi további segítség.
2016. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!