Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valakinek tapasztalata az...

Bulldozer_Mcr kérdése:

Van valakinek tapasztalata az www.examcollection.com oldalon talalhato vce gyakorlo feladatsorokkal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én utálom ezt a VCC fájlt. Kb csak fizetősen tudod használni. Én ilyen vizsgákat mindig PDF ben kerestem, és úgy általában mindig találtam is. Ciscoról van szó?
2016. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Windows Server 2012 bol vizsgaznek. En fizetnek is erte csak nem tudom erdemes e es nem nagyon talalok megnyugtato visszajelzest sehol. :(
2016. máj. 23. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
PDF et is keress hátha van. Sajnos a windows vizsgákat nem ismerem. A cisco vizsgák pl évek óta 90% ban ugyan azok. Egyébként az androidos vcc plus vagy milyen nevű programmal ingyenesen használható félig meddig, csak vagy 20 kérdés után kidob hogy vedd meg, de utána folytathatod csak tekerni kell oda ahol jártál.
2016. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!