Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom ezt a speakot...

Hogy tudom ezt a speakot aktiválni?

Figyelt kérdés

SpeakBoard letötés


/SpeakBoard_JavA_A_tott


telepités segéd


Activate Key: C4YV-FE7LP6V-CK-FE7LKB7


HaznA!lati utasA­tA!s:


1. TA¶ltsd be az ISO-t a "DaemonTools"-ba

2. TelepA­tsd fel a Speakboardot

3. TelepA­tsd fel a FrissA­tA©st

4. A telepitA©si kA¶nyvtA!rban az Activate.exe-t nevezA1k A!t Activate.ex_-re Vagy ToRoLD ki az Activate.ini-vel egyA1tt mivel nem kell A©s kA©sz !!

5. Ezek utA!n ha mA©g mindig nem jA3 akkor ElindA­tod a beA!llA­tA!skezelot a Start futtatA!shoz A­rd be "regedit.exe" vagy "regedit" ahol megkeresed a licenszA©nek regisztrA!lA!si idelyA©t A©s A!tA­rod


ezek lennA©nek azok (MInd a kettot A!t kell A­rni) :


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{6C547B32-D6DF-4D51-A9EF-187BD459ED8F}

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{F9CE916E-21E8-4DF3-B048-A84D4131D495}


VigyA!zat csalA3ka mivel [HA3nap-nap-A©v(-tol)-hA3nap-nap-A©v(-ig)]

en A!tA­rtam "08-06-2011-08-08-2022" hogy 2022-ig ne keljen bajlA3dni vele addig mA©g Aogy is kijA¶n a Windows8


"08-06-2011-08-08-2022"


Akinek kellenek Aoj skin-ek az tegye be a telepitA©si kA¶nyvtA!rba a "Plugins" mappA!t


JA3 szA3rakozA!st hozzA! !!!!!


!!! helyes A­rA!si hiba azert van mert az oldal nem minden ekezetet kezel A©s akkor ilyeneket tesz be !!!!


2016. máj. 24. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi kell még a szájbarágos telepítési útmutatón túl?

Fogja valaki a kezed közben?

2016. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haha:) Hát át írtam a dátumot de csak az az aktiváló panel jön be. A kódot el sem fogadja. Meg nem egyértelmű mert 2 dátum jön be a mappán belül. De bárhogy írogatom ez az aktíváló füölke jön be ha rá mek az indító ikonra. Ha meg ki törlöm azt a Activate.ex et akkor meg semmi nem jön be.
2016. máj. 24. 09:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Á sehogy sem értem. Nem tudod fel tenni meg csinálni és el mondani szájba rágósan hogyan sikerült?
2016. máj. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!