Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet DVD5-öt csinálni?...

Hogy lehet DVD5-öt csinálni? Melyik programmal a legjobb? És mi az a dvd5? Előre is kössz a választ!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

mi az a DVD5 : egyrétegű lemez 4.7 Gb


Miböl szeretnél DVD-t készíteni? Egy divx filmböl, vagy esetleg egy házivideóbol?

2010. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

CCE-t mondják a legjobbnak. Ez erre egy használható megoldás... [link]

Dvd9>>>Dvd5

2010. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már tudom mi az a DVD5,köszönöm!:)Amúgy pontosan a tömörítésre voltam kíváncsi,melyik programmal a legjobb,mert pl.van egy játék,ami 6,5gb alapból és 3,7gb-ot csináltak belőle,meg rengeteg játékkal megcsinálták,és ez így érdemesebb lenne,nekem,mert daemon toolsal megnyitom és nem kell kicsomagolni,csak telepíteni!Melyik programmal lehet ezt,mert én próbáltam egy játékkal winrar programmal,de ugyanannyi volt a tömörítése!:S
2010. ápr. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!