Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4-ben hogy lehet...

Battlefield 4-ben hogy lehet szervert és admin-jait jelenteni csalásért?

Figyelt kérdés
Egyre többször futok bele, hogy az admin a legnagyobb csaló egy szerveren. Wallhack-eznek és aim-oznak a haverokkal, nem is tagadják és szemét módon kinevetik az embereket, aztán nagy "HAHAHAHAHAHAAAA" üzenet után kick-elnek, ha rájuk merek szólni.

2016. máj. 25. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott kell hagyni őket..

Vannak ilyen hulladék sz@r szerverek minden fps multiba.

2016. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egyre több van, mert a csalók úgy védekeznek a kick ellen, hogy maguk bérelnek szervert és akkor büntetlenül tolják a haverokkal az aimot és wh-t. És ezt nem kis pisisek csinálják, hanem felnőtt dolgozó emberek.
2016. máj. 25. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne játssz velük, kész.
2016. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"És ezt nem kis pisisek csinálják, hanem felnőtt dolgozó emberek."

ismered őket? törtd el a kezüket és meglesz oldva :)

2016. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csalók tönkreteszik azt a játék élményt, amiért fizettem. Ez szándékos rongálásnak, zaklatásnak minősül, szerintem. Erre is kell egy külön büntető kategória, mert a kifizetett tulajdonom élvezeti értéke csökken, amikor szándékosan tönkreteszik azt! A Dice nem adja ki a ban-olt csalók pontos adatait, pedig fel kéne jelenteniük őket! Jó lenne, ha ilyen játékot vásárolni csak személyi igazolvánnyal és pontos, beazonosítható személyek vehetnének, hogy később a másoknak okozott kárért felelősségre lehessen vonni őket. Az egyik milliárdos játékos társunk igazán perbe foghatná a Dice-t és az EA-t, amiért nem tesznek meg mindent a csalók kiszűréséért! Én óvodás korom óta programozok, 15éve ebből is élek és nyugodtan mondhatom, a könnyen kiszűrhetők azok a makrós egerek, amiken makró program fut minden lövés leadásakor. A nyugati és orosz játékosok 80%-a makrózik, egy kis részük durvább aim és wh programokat is használ, amik szintén könnyen szűrhetőek. Szerintem a Dice és EA azért nem lép fel hatékonyan, mert sok pénzt veszítenének a csaló százezres tömegek kizárásával.
2016. máj. 28. 07:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Anno még a bf3-hoz írtam egy progit, ami a találati statisztikákat lekérte minden szerveren lévő játékoshoz és kiírta, ha valaki makrózik. Ezek nyilvános adatok. A testvéremmel teszteltük, nálunk 100%-os volt a felderítés. Tíz perc játék után kiírta, ha a testvérem makrózott. Ekkor jöttem rá, hogy iszonyú sokan makróznak. pl: van olyan csalás, amikor egy ügyes program figyeli hogy van-e ellenség a közvetlen közelben és ha van, automatikusan lekéselte az egérben indított makró programmal. Ez a módszer felderíthetetlen a dice saját cheat detect programjai számára. Kiváló programozó lehetett az emberünk.
2016. máj. 28. 08:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Bf4-ben találkozhattok velem, néha kiírom a közösbe hogy hányan használnak makrót, wh-t vagy aim-ot. Így szoktam : " cheat detect: 4 aim 3 wallhack, 9 multihack, 22 macro cheater :( "
2016. máj. 28. 08:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen kick-elnek azokról a szerverekről, ahol az admin is csaló! Ezért volt a kérdésem.
2016. máj. 28. 08:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok "openworld" játék van, nem kell az ilyen lomokért fizetni.Sajnos énis elkövettem azt a hibát, h megvettem, most pedig nem tudom eladni és a dice se adja vissza a pénzem. 5 hónapig lehetett csalómentesen játszani,most meg...
2016. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!