Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha értesítőt kapok telón,...

Ha értesítőt kapok telón, hogy Tinderen lájkoltak, akkor az sima lájk vagy szuperlájk?

Figyelt kérdés
Sima lájkoknál is mindig kapok értesítőt? vagy ez csak egy kamu értesítő, hogy lépjek be a tinderbe.

2016. máj. 25. 20:54
 1/4 anonim válasza:
Az szuperlájk. Sima lájknál nem kapsz értesítést, hiszen pont az a lényege, hogy csak akkor tudjatok beszélni, meg úgy egyáltalán egymásról, ha mindkettőtöknek tetszik a másik, tehát match van, amiről kapsz értesítést. A szuperlájk az mondjuk pont kivétel ebből a szempontból, az azért van, hogy a másik már alapból tudja, hogy érdeklődsz iránta (de néha félrenyomás eredménye, szóval fenntartással kezeld :D).
2016. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És ilyenkor mindig az elsőnek feljövő illető az, aki szuperlájkolt? Én úgy emlékszek, volt olyan, hogy rányomtam olyankor a lájkra és mégsem alakultunk párba..

2016. máj. 25. 21:08
 3/4 anonim válasza:
Ömm, március körül (amikor utáljára használtam a tindert) még úgy volt, hogy valahogy azonnal látszódott egyértelműen, hogy ki adott szuperlájkot. Talán valami kék keretbe volt foglalva? De elvileg igen, annak kéne lennie, akit először látsz, ha rányomsz az értesítésre. Ha mégsem álltál párba az elsővel, az nem tudom, miért lehet. Lehet azért, mert csak félrenyomott, és ettől annyira megijedt, hogy rögtön törölte a profilját :D
2016. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, h nekem régebbi verzió van fent, de nem volt kék keretben. :D Na mindegy, köszi. :)
2016. máj. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!