Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Unity 5, "rózsaszín víz"...

Unity 5, "rózsaszín víz" kijavítását hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is benne van, rózsaszín a víz. Letöltöttem, újratelepítettem az egészet, de nem segít. Néztem tutorial videókat, annak alapján raktam volna vizet, de az a fajta amit javasolnak, csak egy rózsaszín textúra bármit csináltam vele olyan maradt. A water shader...fx...water/water basic/water 4 mind rózsaszín. A shader....standard/standard(specular setup) működik csak. Jogos a kérdés, miért nem használom azt...nos azért mert az meg sajna nem hullámzik csak statikusan van. :( Valaki segítsen ha tud ennek a rózsaszín cuccnak az eltűntetésével, vagy nekem az is jó ha van mód a standardokat mozgásra bírni. Sok örömet okozna, ha valaki tudna segíteni.

#víz #animáció #rózsaszín víz
2016. máj. 26. 16:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott. Felraktam a béta verziót abban működnek a shaderek. :)
2016. máj. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!