Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik crackelt játékban sem...

Danikabuksi kérdése:

Egyik crackelt játékban sem működik az online mód, multiplayer?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá,ne nevessetek ki.Értelmes válaszokat kérek.

2016. máj. 27. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a játék hivatalos szervereihez akarsz csatlakozni, akkor nem fog működni mert hiányzik az egyedi azonosítás amivel igazolod hogy te legális példányt használsz.


Ha a játék multiplayer rendszere engedi a dedikált szerverek létrehozását, abban az esetben tört szerverre tudsz csatlakozni, annak minden hátrányával együtt.

2016. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A régebbiek jó részében működik, néhány újban is, de az AAA-s címek nagy részében nem.

Ugyanakkor ha nem veszed meg a játékot (még erősen nyomott áron sem, pl. Steam Sale-en, Humble Bundle-n, vagy akárhol), akkor a játék fejlesztőivel is kicseszel, így ha teheted egy-egy leárazáskor vásárolj be a kedvenc játékaidból!

G.

2016. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én pontosan most The Division-re gondoltam.Azon gondolom nem megy az online funkció.És az sztem nem megy internet nélkül.
2016. máj. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!