Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom újra működőképessé...

Mivel tudom újra működőképessé tenni a touchpadet?

Figyelt kérdés

Toshibam van. Már az elején sem mindig működött jól a beépített egér - mármint nem az eszköz, hanem a driver (gondolom). Elvittem szervízbe, jó hatezer forintért megcsinálták, működött is. Most hogy frissítettem Windows10-re újból előjött a probléma. Eddig elég volt annyi, hogy a vezérlőpultban benyomtam, hogy eszköz engedélyezése, és tudtam használni, viszont most az "eszköz engedélyezése" gomb be van nyomva, mégesem működik az egér. A drivert frissítettem, de így sem történt semmi.

Tud valaki segíteni?



2016. máj. 27. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a windows 10 rohadt akadékos. Hiába raksz fel drivert, 5 perc múlva letiltva, letörli majd az ő meglátása szerint rak fel egy másikat. Ami az esetek nagy százalékában nem jó. Frissítési központban tiltsd le, hogy drivert is keressen, majd töröld le a drivert. Aztán rakd fel ami jó és restart.
2016. máj. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!