Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet meg hackelni a...

Hogyan lehet meg hackelni a Lady Popular játékot?

Figyelt kérdés

Hogy több dollárom legyen meg gyémántom.

Tudom jön az a szöveg hogy "Jajj! Nem kéne inkább ilyen illegális dolgok nélkül elérni ezt meg azt"

Én elértem már, de újra kezdtem a karakterem, és nincs kedvem újra felépíteni mindent



2016. máj. 30. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha börtönbe akarsz kerülni egy játék miatt, akkor hajrá, jó úton haladsz! Egyébként meg erre nincs konkrét módszer, olyan szinten kell ismerni hozzá a hackelési módszereket, amivel komolyabb oldalakat is szétszedhetsz.
2016. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem ne keverd magad bajba. Ha tényleg nem szeretnél azzal bajlódni, hogy felépítsd akkor szerintem a régivel karaktereddel játssz csak. Veszélyei vannak a hackeléseknek, a géped is tönkre teheted vele. Én soha nem hackeltem, de nem is akarok. Szerintem ha egy játékot elkezdünk, akkor tisztességesen csalás nélkül tegyük azt, mert ha azt nézed, akkor a való életben sem csókol nekünk senki oda például 1 millió dollárt. Nyugodtan le értékelheted a válaszom, engem nem zavar, de én elmondtam neked a véleményem.
2016. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ki akarja le értékelni? Nyugi nagyon sokra értékelem az őszinteséget. Ez az olyan erények egyike amit ritkán tapasztalok. De ezt értékelem a legjobban :)

Köszönöm a választ. Végül nem hackeltem, és már a játékot is abbahagytam :)

2016. júl. 11. 12:48
 4/5 anonim válasza:
Ha hackelni akarod,ahhoz kell program is! Én szinte mindent tudok a gépekről,és a hackeléssel a géped teljesen tönkre mehet! Szerintem ne kockáztass! Jobb úgy a játék ahogy van nem igaz? :)
2016. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Bár csúnya dolog, de mégis hasznos tud lenni! Én is csináltam egy időben!Asztali számítógép kell hozzá, és Google Chrome böngésző SZÜKSÉGES HOZZÁ!! Nem jó a Microsoft Edge sem és a Mozilla Firefox se! Jobb klikk a dollárjaid számára, és ott lesz legalul, hogy vizsgálat!Arra rámész amit kék sávval jelez neked, arra 2 szer rá kattintassz, és ott lesz hogy pl. 2000 dollárod van! Arra is ráklikkelsz 2 szer, és behozza a villogó kurzort, és ezáltal annyit írsz be, amennyit csak akarsz, ugyanez a gyémánttal, a smaragddal, a népszerűségekkel és persze a szavazatokkal! (viszont még a végére hagyom, hogy kell egy külön program amit le kell tölteni, mert ez így magában nem marad úgy, hanem amint újratöltöd az oldalt, vagy másra rámész, egyből ugyan annyi marad ami előzőleg!) Ha érdekel, akkor átküldöm a linkjét annak a programnak is!
2017. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!