Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » RPG Makerben készült játékokat...

RPG Makerben készült játékokat szabad pénzért felrakni a steam ra?

Figyelt kérdés

Nos nem akarok rajta meg gazdagondi :D

De a kisebb animációkat, minden karakter, hátteret én hozok létre, és inkább a grafikai dolgokhoz értek.

És inkább a történetre koncentrálna a játék.

Na meg úgyis max 1 dolcsi lenne a játék ára, szóval senki se akadjon fen ezen...



2016. jún. 1. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdések:

Csak legális szoftverrel készítetted a játékot?

Az adózást hogy képzelted?

2016. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Papi Gonzales válasza:
ha megkapod a greenlightot akkor szabad
2016. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megveszem az rpg makert.

Mi az a gren light?

Adózni? Szoftverekért is kell adózni?

Mármint én szerbiai vagyok, a játék meg angol/magyar nyelven készülne el, fogalmam sincs hogyan lehetne így adózni.

2016. jún. 1. 12:38
 4/9 A kérdező kommentje:
greenlight* bocsánat
2016. jún. 1. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik az idevonatkozó jogszabályok Szerbiában, de valószínűleg ott is a bevétel után kell adózni...

Szerinted a programozóknak nem kell adózni, mert szellemi terméket árulnak? :)


23F

2016. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát lényegében mindenért kell adózni amit eladunk, így gondolom ez se kivétel:( Sajnos Szerbiának egy magyarok által lakta részén lakok így tényleg nem értem a szerbet.

Na meg csak megjegyzem ha bejönne a dolog akkor a helyzetem is jobb lenne, most max kajáért és internetért dolgozok így egy kis+ pénz jól jönne. Persze alkotni is akarok, és talán tanulnánk 1-2 dolgot a programozásról is.

2016. jún. 1. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb akkor "programozás" helyett tanuld meg az ország nyelvét, ahol laksz, mert az nem kifogás, hogy a környezetedben mindenki magyarul beszél.
2016. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, könnyű mondani hogy "tanuld meg", ez nem így megy... Napi 8 órában fizikai munkát csinálok, házimunkát is végzek, mellesleg az angolt is tanulnom kell, és a rajzolást/animációt is gyakorlom. Persze a munka mellet az utolsó3-ra nem igazán marad időm. Nem mondom hogy nem értem a szerbet, vásárlási, társalgási szinten simán megy, de hogy bonyolult dolgokat beszéljek meg, esetleg cirill írással írjak az lehetetlen. És mielőtt még bolondnak néznél, sok magyart ismerek a városban akik nem értik a nyelvet. Elvárják hogy tölts ki ciril írással papírokat, de nekik derogál megérteni az angolt esetleg a magyart pedig a népesség jelentős része az.

Na nincs más, keresek egy ügyvédet, az talán segít, bár neki is perkálhatok. Mellesleg mielőtt valaki megkérdezné, hogy akkor hogyan lenne időm rpg-t csinálni, nos nem most akartam neki állni.

2016. jún. 2. 04:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Green lighttal tudod a játékodat steamre feltenni. Erre regisztrálni kell, 100 dollár jelentkezési díjat kell fizetni és a community ha úgy gondolja, hogy jól néz ki a játék és szavaznak rá, akkor bekerülhet Steamre idővel.


[link]

2016. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!