Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll be a kék halál...

Miért áll be a kék halál játék közben?

Figyelt kérdés

Nemrég húztam le egy játékot. Szépen is megy,meg minden,de ha ki akarok lépni belőle(esc) akk folyton beáll a kék halál -.-. Meg ha játék közben pár gombot megnyomok akk is ez történik.

Vírus nincs benne. Tegnap átnéztem. 1-2 hónapja lett az egész windows újratelepítve.

Még valami:a játék gépigény megfelel az én gépemnek!


2010. ápr. 11. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hardveres gond lesz. Lehet, hogy túlmeleged a gép. Egy képet a kékhalálról tudnál felrakni?
2010. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képet nem tudom megmutatni,mert arra sincs időm h elolvassam. Előhozza a kék háttér és kb 1másodperc alatt újraindul a gépem. Nem hiszem h túlmelegedés lesz a gond,mert a játékot amióta felraktam azóta ezt csinálja. Most húztam le egy újabb drivert,de ugyanúgy kiugrik :s
2010. ápr. 11. 15:42
 3/7 A kérdező kommentje:

Sikerült kivennem az újraindítást.Ezt írja ki:

A rendszer problémát talált, és a windows a számítógép károsodásának megelőzése érdekében leállt.

Ha először látja ezt a hibaképernyőt, akkor indítsa újra a számítógépet. Ha ismét megjelenik kövesse az alábbi lépéseket:

Futtassa a hardvergyártótól kapott egyik rendszerdiagnosztikai segédprogramot. Konkrétabban futtasson memóriaellenőrzést.Kapcsoljon ki és távolítson el minden újonnan telepített hardvert és illesztőprogramot. Kapcsoljon ki és távolítson el minden újonnan telepített szoftvert. Ha csökkentett módban kell az összetevőket eltávolítania, indítsa újra a számítógépet, nyomja meg a F8 billentyűt a speciális indítási lehetőségek kiválasztásához, majd válassza a csökkentett módot.


A végén írt valami számokat is.De azt nem írtam le.

2010. ápr. 11. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:

" húztam le "

Nem ritkán fordul elő, hogy egy gagyi verziónak a crack-je hasonló hibát okoz. Vagy csak simán kifagy a játék, stb.

2010. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A játékhoz nem volt crack.Nem hiszem h az lesz a gond.
2010. ápr. 11. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Anno nálam a San Andreas mindíg kifagyott, mert az ATI 9250-es VGA-m úgy bemelegedett, hogy sztem simán volt 1000 fok :)


Én a VGA túlmelegedésére szavazok!


Én úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy vettem egy coolert, és közvetlen a VGA hütő bordáira irányítottam!

Nekem bevállt!

2010. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi már megoldottam. Kidobtam a windows-ot. Azóta jol megy:D
2010. máj. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!