Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes az xp-t win7-re cserélni?

Érdemes az xp-t win7-re cserélni?

Figyelt kérdés
Az xp-m nem eredeti és már jó ideje nem frissíti magát.Baj nincs vele de jó lenne egy legális op rendszer.
2010. ápr. 11. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
érdemes hogyne főleg ha az xp illegal volt
2010. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rég cseréltem vissza xpre..
2010. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tamasoft ***** válasza:
Hardver függő is. Ha van legalább 2 Giga RAM, és egy minimum közepes processzor a gépedben, akkor vinni fogja. Az hogy melyik a jobb, azt mondom, hogy kinek mi. Valaki az XP-re esküszik még mindig. Tény, hogy modernebb, stabilabb, szebb a W7, egy próbát mindenképp megér.
2010. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Ubuntu-ra cserélte az XP-t. Soha nem térnék vissza win-re.


Kérdésedre válaszolna, szerintem NE cserélj.

-Semmi extra nincs benne, csak csicsásabb a kinézete.

2010. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2010. ápr. 11. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Cseréld te is Ubuntura, annál jobb nincs. (kivéve ha nagyon értesz a linuxokhoz, van bonyolultabb de jobb)

Amúgy meg a win7 simán elmegy 1 giga RAM-al, és sokkal gyorsabb, mint az XP. Játékok esetén lassabb, de minden más gyorsabb.

2010. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én azért ezzel vitatkoznék, hogy nem érdemes XP-ről váltani.. Ez attól is függ, milyen paraméterekkel bír a géped. Én a laptopomon cseréltem XP-t win7-re és meg vagyok elégedve az eredménnyel, sokkal gördülékenyebb a gui, a játékok is jobban futnak, valahogy jobban használja az erőforrásokat. Natív tudja kezelni a SATA vinyókat és sokminden mást.

Gépem egy asus laptop, 2GHz amd2, 3GB ram, integrált és dedikált vga is van benne.

2010. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tamasoft ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy "Érdemes az xp-t win7-re cserélni?", az Ubunturól (ami egyébként biztos nagyon jó) itt és most nem volt szó. Szerintem 10 emberből, (aki vált xp-ről W7-re), 9 biztos nem sírja vissza az XP-t. Néhányan, - meggyőződésem, hogy még 10% sincs, - visszateszik az XP-t, de általában hardveres problémák miatt. Tény, hogy az erőforrásokkal - és itt azokról a gépekről beszélek, amelyik gépek ebben bővelkednek, - jobban gazdálkodik. Köznyelven és átlagos használat mellett így lehetne jellemezni: ritkábban fagy le, könnyebb kezelni, sok felhasználót segítő automatizmus fut (a hozzáértők ezt a funkciót kikapcsolhatják). A hálózat kezelése nagyon intelligens, a megjelenítés szép, minden jól konfigurálható, és nem utolsó sorban gyors.
2010. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!