Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Installálásnál miért kapom...

Installálásnál miért kapom ezt a hibaüzenetet: Decompression failed with error code: 12?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A GTA 5 telepítésénél ezt a hibaüzenetet kapom (kb 20% után):

Setup was not completted. Please correct the problem and run setup again. Decompression failed with error code: 12 (de volt már 6,11 is attól függően hogy mi volt a mappa neve ahova telepítettem a játékot illetve hány almappa volt). Ha ezt bezárom ablakban ez jön még: Unable the execute file: D:/Grand Theft Auto V/Installers/Social Club v1.1.5.8.exe

CreateProcess failed, code 267. Érvénytelen a könyvtárnév.


Próbáltam másik mappába telepíteni (vagy csak simán a D-re s C-re is), rendszergazdaként is, net 4.5 megvan, a torrent kényszerített újraellenőrzése is megvolt, uac kikapcsolva, D meghajtó töredezettség mentesítve. Mikor mappa nevet változtattam annyi volt hogy nem 20% után hanem kb 50%nál jött be a hibaüzenet. Valakinek valami tipp? Én kifogytam s a gugli se tud ujjat mondani már.


2016. jún. 3. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt Win10-em van s próbáltam POWERISO-val s Daemon Tools-al is.
2016. jún. 3. 20:51
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gond senki nem irt rá válasz ..
2016. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!