Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem talál Peer-t nekem...

Gergely006 kérdése:

Miért nem talál Peer-t nekem az uTorrent?

Figyelt kérdés

Letöltöttem már a: uTorrent 3.1.3-at

A legfrissebb verzióját is, de semmi ugyanúgy nincs peer....Ncore-ról töltöm le a dolgokat, és semmit nem talál


Miért? valaki tudna segíteni?



2016. jún. 5. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha friss a torrent, akkor nem talál egyből seedert, mivel jóllehet csak a feltőltőnek van meg egészben, a maradék peer meg még nincs, vagy kevés.. Ha sok peer/seeder van, akkor nálad van a hiba, passkey esetleg, de ha saját az ncoreod akkor nem. Valami rosszul van beálítva, megpróbálhatod másik mappába telepíteni. Egyébként nCore nem támogatja a legújabb klienseket, de nekem működik a legújabbal is. Hálózatóknál esetleg le lehet tiltva az utorrent, érdemes megnézni. Esetleg valami biztonsági szoftver is beleszólhat.
2016. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Saját ncore-m van, a tűzfalat is hiába kapcsolom ki vagy adom hozzá az engedélyt az uTorrentnek akkor se talál seedet....Lehet hogy csak szimplán nem töltik sokan ezt az adott torrentet?(Star wars VII,Minyonok,összességében az összes Bluray-es film vagy sima film)
2016. jún. 5. 11:01
 3/5 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 5. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha routert használsz, portot kell neki nyitni, különben passzív leszel és csak aktívakról tudsz tölteni. Port forwarding néven fut a router menüjében.
2016. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És oda mit írja portként?
2016. jún. 10. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!