Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja van a Kasperskynek?

Mi baja van a Kasperskynek?

Figyelt kérdés

Win 7-ről frissítettem Win 10-re, de a Kaspersky Internet Security eltűnt, majd lemezről újratelepítettem, aktiváltam, de folyton ezt írja ki:


Újra kell indítani a számítógépet

Biztonságos módban a(z) Kaspersky Internet Security funkcionalitása korlátozott. Egyes védelmi összetevők le vannak tiltva.


Konkrétumot nem ír, már többször újraindítottam a gépet, de ugyanúgy jön a hibaüzenet.



2016. jún. 5. 12:55
 1/8 lali51 ***** válasza:
Biosban tiltsd le a biztonságos indítást.
2016. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BIOS-ban nem állítottam át semmit, és Win 7 alatt nem is volt ilyen probléma.
2016. jún. 5. 13:30
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem találom, hogy hol lehet letiltani.

Azt megtaláltam, hogy:

Secure Boot state: Enabled

de módosítani itt nem lehet. Biztos jól eldugták ezt a lehetőséget.

2016. jún. 5. 13:42
 4/8 lali51 ***** válasza:
Key Management-re klikk utánna clear secure boot kes-re klipet.
2016. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Letakarítottam, visszatettem a Win 7-et. Katasztrófa az a Win 10.

Tapasztalatok: Win 7-ről frissítettem, boot idő 1 perc fölött volt SSD-vel, billentyűzet nem működött driver hiba miatt, de amikor a drivert akartam frissíteni, akkor azt írta, hogy a legfrissebb driver van telepítve, aztán nehezen, de életre kelt, eltűnt a Kaspersky, utána nem működött megfelelően, frissítések telepítése sem oldotta meg a problémákat, boot idő továbbra is 1 perc+.

Utána pendriveról telepítettem újra a Win 10-et, mert olvastam, hogy a frissítés elég sz@r szokott lenni, de semmit nem oldott meg ez sem. Most újra feltettem a Win 7-et, mindenki boldog, minden működik, Kaspersky is teheti a dolgát akadálytalanul, a bootolás sem egy örökkévalóság, szóval R.I.P. Win 10...

2016. jún. 5. 17:49
 6/8 lali51 ***** válasza:
*kes=key
2016. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szepesi Csillag válasza:
"2015 vagy a 2016-os Kaspersky-t használtad? A 2015-ös nem igazán vólt kompatibilis a Win 10-el.
2016. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2015. De anélkül is rossz volt az egész rendszer, szóval én végleg tiltólistára tettem a Win 10-et.
2016. jún. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!