Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a játék...

SzLevi90 kérdése:

Miért nem indul a játék Windows 10 alatt?

Figyelt kérdés
A Resident Evil 0 HD Remastert szeretném futtatni, de gyanítom, hogy még sok más játékkal is ugyanez lenne a probléma, gondolom kompatibilitási okokból. Telepítés után hiába kattintok a launcherre, semmit nem csinál. Korábban kiírt 2 hibaüzenetet hiányzó dll fájlok miatt, azokat leszedtem és beraktam a megfelelő helyre. Azóta nem ír ki semmit, csak nem indul. A kompatibilitást is beállítottam Windows 8-ra, de semmi nem változott.

2016. jún. 6. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
dll-t rendesen tölts le,youtubon kertess rá
2016. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos a programok túl kretének hozzá, hogy megmondják mi kell nekik, ezért különféle dll hibára hivatkoznak.

Pedig általában valamilyen futtatási környezet hiányzik neki. Pl Visual C++, DirectX, stb. Ezekből is van több verzió, tehát nem mindegy melyik van fent a gépeden.

Legális játékoknál ezeknek az összetevőjét általában, elindítja a játék telepítője, tört játékoknál viszont aminek gyakran egyéni telepítője van, ez nem törtnénik meg, így neked kell gondolkodnod róla, ugyan úgy mint a crack -elésről.

2016. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A DirectX kellett neki, de azt telepítette is.
2016. jún. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!