Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha felveszem az arcomat a...

Ha felveszem az arcomat a telefonom előlapi kamerájával, akkor azt valahogy rá tudom rakni a gameplay videómra?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs normális webkamerám,de szeretnék facecamot használni,gondolkodtam azon,hogy talán rá lehetne rakni azt a videót kisebb ablakban a gameplay-re,amit felvettem tabbal.

2016. jún. 7. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdetben minden jó lényegében. Nem feltétlen kell feleslegesen beruházni kamerákra stb. Megteszi, ha a minőség még nem is a the best. És igen, rá tudod rakni.

Nem tudom milyen programot használsz, de biztos vagyok benne, hogy a youtubeon(vagy esetleg máshol) találsz róla tutorial szerűséget. Bármilyen vágó/szerkesztő programot is használsz, ma már mindenről van :)

Lényegében bármit berakhatsz, bárhova. Csak felrakod a gépre, aztán pedig utólag odateszed.

(elvileg van már olyan felvevőprogram, ami alapból rárakja a webkamerát, nem tudom hogy esetleg valamilyen úton módon képes-e a tabot webkamerának használni / vagy utólag odarakni; inkább videovágóval csináld és időzítsd be jól...)

2016. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=vgDbarFIkrQ Ilyen minőségben veszem fel a dolgokat.Bandicamet használok és még adobe programokat.Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2016. jún. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!