Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Még mindig lehet "ingyenesen"...

Még mindig lehet "ingyenesen" Windows 10-re váltani meglévő win8.1-es kulcsal/kóddal? (friss telepítést szeretnék)

Figyelt kérdés

Szóval váltanék a 10-re legalábbis kipróbálnám. Mikor 1.5 éve megvettem a 8.1-est 2 hét alatt össze is omlott, azóta sem raktam vissza. Helyette a 7-es megy most.

De nincs telepítő lemezem. A microsoft oldaláról le tudom tölteni a telepítőt? (ugye a friss telepítés)


(Most 7-esen probléma, hogy pár hónnappal ezelőtt kivettem a nvidia gpu-mat, helyette i5-nek(8giga ram) a 4000 igp-je megy, de illesztőprogram gondok vannak. A 7-es magától felismeri az igp-t de belassúl tőle egy kicsit minden. pl: ha böngészőbe sok ablak van megynyitva akkor meglassul egy kicsit, na meg a total commanderen érezhető mikor lapozok lefele a fájlok között...stb. gyári intel driverrel meg nem mentem semmire, gondoltam a 10-esnél ilyen csak nem lesz)



2016. jún. 7. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Igen, ingyenes

2016. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találom honnan kell letölteni az USB/DVD változatot vagy iso-t...
2016. jún. 7. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess lentebb, ott lesz az "Eszköz letöltése".

2016. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jún. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!