Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom fel telepiteni...

Miért nem tudom fel telepiteni a win7-et pendrivról?

Figyelt kérdés

Nos az volna a probléma hogy laptopomra ASUSx550jk-ra pendriveról nem tudom telepíteni a win7-et.DVD-ről ugyan az a win7 es simán fel megy és igen jól van fel téve a pendrivera a rendszer mert ki próbáltam nagy gépnél működik.

Talán valamit be kell állitani biosban hogy tudja bootollni a pendrivot? Még mi előtt ez lenne tudom hogy kell win 10 et fel tudom rakni siman pendriveról de valahogy win7 nem akar működni esetleg valakinek bármi ötlete ?



2016. jún. 8. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írod le, mi a hibajelenség, csak hogy nem tudod feltenni. Így elég nehéz találgatni.
2016. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biosban be kell állítani a boot sorrendet .Állítsd az usb-t az első helyre és akkor működnie kell.
2016. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

be van alltiva a sorren mondom nem azzal van a baj hogy nem tudom be is bootolja csak egyszeruen ki irja hogy hibas es nem talal meg valamit rajta mintha hianyozna valami a flasrol holott tokeletesen mukodik mert mint le irtam nagy gepen probaltam es sikeresen fel telepitettem.

Amugy van 1 video amiben az illeto videos azt mondja hogy sajnos nem futtathato pendrivrol el kuldom a videot de esetleg bioszban nincs valami beallitas? valamikor csinalok 1 kepet hogy mit is ir ki eselet valaki aki ehhez tobbet ert ram ir privatban ?

2016. jún. 8. 23:03
 4/4 A kérdező kommentje:

nos hat ha valakinek van ideje esetleg akkor ebben a videoban van arrol szo hogy nem mukodik pendrivrol,

https://www.youtube.com/watch?v=7PJCl5jFABs

2016. jún. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!