Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza lehet állítani a...

Vissza lehet állítani a Windows 8.1-et, ha 10-esre frissítettem?

Figyelt kérdés

Voltam olyan hülye, hogy hallgattam másokra és elhittem, hogy a Windows 10 jó, ezért ráraktam a 8.1-es Windows-ra, azóta is bánom.

A Windows 10-et a Microsoft honlapról szedtem le ISO fájlként és írtam ki DVD-re, úgy raktam rá a 8.1-re telepítőkulccsal.

Vissza lehet valahogy állítani az eredeti 8.1-es Windowst? Ez a 10-es egy katasztrófa, akkor már inkább a 8-as.



2016. jún. 9. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 30 napon belül vagy, akkor valahol a beállítások mélyén találsz visszaállítást, illetve bármikor bármilyen oprendszerrel végezhetsz tiszta telepítést, ha éppen kedved tartja, nem zárnak érte börtönbe.
2016. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább telepítsd fel tisztán a 8-at.
2016. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ahogy az első írta, egy hónapon belül visszaállhatsz, ha frissítetted:

[link]


Ha már túl vagy a hónapon, akkor teljes telepítésssel tudsz csak az előző Windows-ra visszaváltani.

Innét letöltheted a 8.1 telepítőjét:

[link]

2016. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos már bőven túl vagyok a 30 napon, de leszedem az oprendszert és telepítem.
2016. jún. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!