Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rthdcpl. exe-t hogy tudom...

Rthdcpl. exe-t hogy tudom kiirtani?

Figyelt kérdés
Egy folyamat (elvileg realtek hd audio) de már töröltem ezt a progit, és minden indításnál le kell állítanom ezt a folyamatot mert terheli a processzort, a videokártyát és a memóriámat is...

#folyamat #Realtek #CPU #rthdcpl.exe
2016. jún. 10. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor legközelebb elindítod a géped, feladatkezelőben jobbklikk - fájl helyének megnyitása és utána állítod le majd törlöd azt az exet(vagy a mappát is amiben van ha "érdekes" neve van). utába vagy előtte futtass le malwarebytes anti malware-t meg eset online scanner-t.
2016. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha tényleg le szeretnéd törölni, akkor le kell szedned a hangkártya driverét (mivel ez a program azzal települt - de akkor elvileg nem lesz hang a gépen).


Amit egyeske irt, futtas viruskeresőt, ha tiszta a gép akkor esetleg még a windows updaté-t megnézheted :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Sok sikert.

üdv.

2016. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!