Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S A sims-em csak úgy...

S. O. S A sims-em csak úgy letörődött! Valaki aki ért hozzá tudna segíteni, hogy elmondja mit kell csinálni/lehet e valamit csinálni ilyenkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A "The sims 4" nevű játékon játszottam éppen,volt már kb. 8 családom házam stb. legalább már fél éve játszottam ezzel a játékkal.Akartam egy új karaktert csinálni és mikor befejeztem mint az előtt elmentettem és akartam volna beköltöztetni egy házba de ekkor láttam hogy a városomból az összes családom/házam kitörlődött.Próbáltam mindent de nem találtam semmit ,hogy ezt mi okozhatta.De biztos ,hogy mindig mindent mentettem de ha még nem is mentettem volna a legutolsó családomat akkor is maximum az törlődött volna ki nem az amit már fél éve csináltam.

Akivel esetleg már volt ilyen vagy tudja ,hogy kell megoldani ezt a problémát azt kérem írjon,mert imádom ezt a játékot és eléggé kiakadtam mert most kezdtem igazán belejönni és megtanulni ,hogy hogyan kell játszani vele.

a válaszokért előre is köszönöm :/ Remélem lesz aki tud segíteni:)



2016. jún. 12. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenki meghal, törődj bele :( Szegények is elérték az idejük végét :/

Amúgy játék közben törlődött ki? Vagy egyszer elindítottad a játékot és már nem voltak ott. (Bocsi de már késő van :D )

2016. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
játék közben :( de konkrétan minden nem csak a karakterek hanem a házak is, minden amit eddig csináltam :(
2016. jún. 13. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Most utána olvastam, találtam 1-2 dolgot ami talán jó lesz, de majd írok ma amikor már magamnál leszek és ha addig nem jött megoldó válasz. Ugyan én nem simsezek, de fórumokon írnak ehhez hasonló problémákról. De készülj a legrosszabbra, lehet nem tudjuk már visszaállítani :/
2016. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az kissé fura, nem csak más városban nézed? Magától nem törlődik, ha a játék mappáiból nem töröltél ki semmit.
2016. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,biztos ,hogy jó helyen nézem ,de egyszerűen így az összes törlődött a galériában ott vannak a családok de a városba se a sims-ek se a házak :(((((((((
2016. jún. 13. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Eredeti vagy másolat(torrent)? Van ÉRTELMES vírusvédelmed? Ha az utóbbi van (torrentetted) és nincs vírusvédelmed akkor valószínű a játék crackje törölte, biztos meg próbáltak távolról hozzáférni a gépedhez, akkor szokott ilyeneket művelni, mivel ilyenkor aktiválódik a crackbe épített vírusok amik benne vannak :) .
2021. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen itt egy 5 éves kérdés!!!

Már biztos megoldottad a problémát... Ugye?

2021. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!