Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e valamilyen iLivid-he...

Létezik-e valamilyen iLivid-hez hasonló letöltőprogram, ami szinte bárhonnan képes letölteni a videókat?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig használtam az iLivid Download Manager-t videóletöltésre, de sajnos pár hónapja megszűnt valamiért és véletlenül letöröltem. Sehonnan nem bírom újratelepíteni, mert a telepítőprogram valószínűleg a fejlesztő(k) hivatalos szerveréről kapta az adatokat, ami ugye megszűnt. Nekem ez volt az egyetlen program, ami szinte bárhonnan letöltötte a videókat; csak bemásoltam a linket és felismerte az oldalon lévő videót - olyat is, amit más program egyáltalán nem. Az lenne a kérdésem, hogy van-e bármilyen, az iLivid-hez hasonló hatékonysággal bíró univerzális letöltőprogram, ami nem csak torrent-kezelő (tehát nem csak a magnet linkkel vagy a konkrét fájlformátumra végződő linkekkel tud mit kezdeni), hanem képes felismerni egy weboldalon a beágyazott videót és le tudja tölteni onnan.

2016. jún. 13. 10:27
 1/3 lali51 ***** válasza:
Jdownloadmaneger2
2016. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donfetibo ***** válasza:
Internet Download Manager, nincs az a videó amit nem töltene le ha egyszer elindítottad a videót!☺☻
2016. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tökéletesen működik, eddig mindent és mindenhonnan letöltött. :)
2016. jún. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!