Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A geforce experience hibába...

"A geforce experience hibába ütközött és leállt", mi a probléma?

Figyelt kérdés
A fenti hibaüzenetet kapom, letöröltem a drivert, utánanéztem és angol nyelven kell elvileg telepíteni, amit ki is próbáltam, tiszta telepítést beállítottam, de továbbra is ezt az üzenetet dobja. Próbáltam egy másik megoldást, amit itt láttam: [link] és ez se működött. Mit lehet tenni ezzel? Egyébként a videókártyám egy Gainward gtx 950.

2016. jún. 14. 20:10
 1/2 gusztika13 válasza:
0%

Nem a driverekkel van a gond, nem megfelelően használod..

Nem szabad játékra használni, mert túlmelegszik és az nem tesz jót neki.

2016. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? XD A kártya nem melegszik túl, mert okosan beállítottam a hűtését, és mellesleg a programmal van gond, és egy program nem tud túlmelegedni :D Gondolom nem láttál még számítógépet életed során... Amúgy meg ha nem játékra való, akkor milyen videókártya való játékra? XD Légyszi az ilyen végtelenül ostoba emberek kerüljenek, köszi!
2016. jún. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!