Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tudnom erről a...

Mit kell tudnom erről a bitcoin dologról?

Figyelt kérdés

Üdv. Olvastam erről a bitcoin dologról de nemigazán tudom hogy mi az. Persze rákerestem de mindenütt rengeteg körìtès van hozzá. Ki tudtam hámozni ezekből ezt-azt de nem világos. Ami lejött nekem azok alapján amit olvastam hogy valami jobb grafikájú játèk lehet mert izmos gpu kell hozzá. Aztán azt is olvastam hogy ha jól teljesìtünk (bányászunk) akkor azèrt jutalom jár amit be is lehet váltani esetleg euróra. Na hát tisztára megörültem neki,gondoltam egybekötöm a kellemeset a hasznossal.Neki is álltam volna megcsinálni magamnak a kis dolgaimat ezzel kapcsolatban,de elakadtam. Annyifèle kliens van amivel ezt el lehet kezdeni ès mindről azt ìrják hogy az a legjobb. Na de akkor melyiket èrdemes letölteni? Meg olvastam hogy valamifèle bányászegyesületbe kell belèpni ehhez. De azt hogy? Meg hogy lètre kell hoznom hozzá egy tárcát. De azt hol?

Plz aki èrt hozzá válaszoljon. Ès ha lehet úgy mintha egy óvodásnak magyarázna mert egyáltalán nem vagyok otthon ebben a dologban.

Előre is köszi :)


2016. jún. 15. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem játék. Azért kell erős videokártya hozzá, mert annak magas a számítási teljesítménye. A bányászprogram nem csinál mást, mint a háttérben fut és használja az erőforrásodat.


Magyarországon a magas energiaárak és áfa miatt nem éri meg csinálni. Az előbbi miatt azért, mert az az idő amíg fut a géped, több áramszámlát fizetsz mint amennyi értékben bányászol, a másik miatt azért, mert ha össze akarsz rakni egy jó bányászgépet akkor az sokkal drágább lesz mint más országokban.

2016. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

A bányászat már réges-rég nem éri meg.

G.

2016. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!