Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3 Világkörüli (letöltött)...

Sims3 Világkörüli (letöltött) részét, hogyan tudnám feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég letöltöttem a Sims3-at,tegnap pedig a Világkörüli részt. Ma fel is akartam telepíteni, de miután elkezdem futtatni, még az elején kiírja, hogy a játék telepítéséhez frissíteni kell a sims3 alapverzióját. Rányomok, hogy oké, erre kiírja, hogy a frissítés nem sikerült, így nem tudom folytatni a telepítést sem :S

Kérlek segítsetek,hogyan tudnám frissíteni a sims3-at (hangsúlyozom, letöltött verzió..gondolom ez változtat némiképp a dolgon,mert a sims2 összes része mind eredetiben van meg,és ott sosem volt probléma a frissítéssel:S)

Köszönöm előre is mindenkinek! :)


2010. ápr. 12. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Szia!Te hol tudtad letölteni a Világkröüli részét?Ha én is letudnám tölteni lehet tudnék segíteni!:)
2010. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!